Лікування сильного
болю в суглобах та спині
Безкоштовна доставка*
* мається на увазі безкоштовна доставка на період встановлення карантину відповідно до законодавства України за умови замовлення продукції групи компаній ГлаксоСмітКлайн, що відпускається без рецепта, на суму від 249 грн на сайті https://apteka911.com.ua/.**Predel at al, 2012 (Предел ат ал 2012). 1. Згідно з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу. Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем та обов'язково знайомитися з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу Вольтарен Форте, емульгель для зовнішнього застосування 2,32%. РП: UA/1811/01/02 від 22.02.2019. ТОВ «ГлаксоСмітКлайн Хелскер Юкрейн Т.О.В.», 02152, м. Київ пр-т П. Тичини, 1-В, тел.:(044) 585-51-85. Торгові марки належать або використовуються за ліцензією групою компаній GSK. Інф. матеріали № PM-UA-SOLP-20-00011. Дата виробництва матеріалу: 04.2020.
Як та
Як він працює?
Вольтарен Форте містить нестероїдний5 протизапальний засіб (НПЗЗ) диклофенаку діетиламін. На відміну від охолоджуючих гелів та зігріваючих пластирів, які лише охолоджують або зігрівають шкіру, диклофенаку діетиламін полегшує біль та зменшує запалення, діючи у місці його виникнення. Диклофенаку діеталамін всмоктується через шкіру та досягає осередку болю.6
коли
Коли його слід застосовувати?
Вольтарен Форте наносять на хворе місце 2 рази на день (вранці та ввечері), злегка втираючи у шкіру. Вольтарен Форте допомагає полегшити біль при травмах м'яких тканин (розтяжіння зв'язок та сухожиль, синці), біль при ревматизмі м'яких тканин (наприклад, при тендиніті та бурситі). Крім того, Вольтарен Форте призначають для полегшення болю у суглобах (коліна, суглоби пальців рук) при остеоартриті легкого ступеня.
Допомагає полегшити гострий
біль вже через 1 годину2
Вольтарен Емульгель можна купити в аптеці без рецепту лікаря ; він застосовується вже багато років та часто входить до складу аптечок та наборів першої допомоги. Вольтарен Емульгель полегшує біль та запалення в м'язах, суглобах та спині. Вольтарен Емульгель випускається в тубах по 20, 50 и 100 г.
ПРИДБАТИ ЗАРАЗ
Як та
Як діє Вольтарен
Емульгель?
Вольтарен Емульгель містить нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ) диклофенаку діетиламін. На відміну від охолоджуючих гелів та зігріваючих пластирів, які лише охолоджують або зігрівають шкіру, диклофенаку діетиламін полегшує біль та зменшує запалення, діючи у зоні його виникнення. Вольтарен Емульгель випускається у вигляді емульсійного гелю. Така лікарська форма дозволяє активній речовині (диклофенаку діетиламіну) швидко*** всмоктуватися крізь шкіру та досягати осередку болю.
*** Починає полегшувати біль вже через 1 годину після нанесення. Інформацію взято з інструкції.
коли
Коли слід застосовувати Вольтарен Емульгель?
Місцеве лікування болю та запалення суглобів, м’язів, зв’язок та сухожиль ревматичного або травматичного походження та болю в спині.
Питання та
відповіді
Що таке Вольтарен Емульгель?

Вольтарен Емульгель – це лікарський препарат, що містить диклофенаку діетиламін (нестероїдний протизапальний засіб). Диклофенаку діетиламін всмоктується крізь шкіру та полегшує біль та запалення у місці його виникнення. Цим він відрізняється від зігріваючих та охолоджуючих кремів, активні речовини яких стимулюють нервові кінцівки у самій шкірі, за рахунок чого ви відчуваєте тепло або холод. Вольтарен Емульгель має легку, нежирну текстуру зі слабким запахом.

Що означає Емульгель?

Емульгель – це особлива лікарська форма, завдяки якій активна речовина препарату добре всмоктується крізь шкіру та потрапляє до хворої ділянки. Емульгель поєднує в собі властивості емульсії і гелю, здійснюючи охолоджуючу дію на шкіру.

Як наносити Вольтарен Емульгель?

Гель наносять на хвору та набряклу ділянку, втираючи його у шкіру легкими втираючими рухами. Зазвичай достатня кількість препарату складає еквівалент розміру стиглої вишні або волоського горіха, однак вона залежить від розміру хворої та набряклої ділянки. Детальна інформація про дози препарату наведена в його інструкції для застосування.

Які є протипоказання до застосування8 препарату Вольтарен Емульгель?

- Алергія на диклофенаку діетиламін, пропиленгліколь, ізопропиловий спирт та інші компоненти препарату

- Останній триместр вагітності

- Наявність у минулому приступів астми або алергічних реакцій, кропив'янки, гострого риніту після прийому аспірину або інших НПЗЗ

Запитайте лікаря або фармацевта, чи можна вам застосовувати Вольтарен Емульгель, якщо у вас є інші захворювання або ви приймаєте будь-які інші ліки. Перед початком застосування препарату Вольтарен Емульгель обов'язково прочитайте його інструкцію для застосування.

Вольтарен Емульгель слід наносити тільки на неушкоджену шкіру, уникаючи його потрапляння на відкриті рани, інфіковані ділянки шкіри та інші місця, де шкіра виглядає ненормально.

Вольтарен Емульгель не слід наносити під водонепроникні та повітронепроникні пов'язки. Допускається накладення дихаючої пов'язки. Проконсультуйтеся з лікарем або фармацевтом з приводу решти застережень під час застосування препаратів Вольтарен.

Оберіть засіб
Вольтарен, який
підходить саме вам
Гелі
Допомагає полегшити гострий біль вже через 1 годину¹
Вольтарен Емульгель
  • Використовується при розтяжіннях, болю у суглобах, спортивних травмах та ревматичному болю у м'яких тканинах (лікоть тенісиста, бурсит)1
  • Має потрійний ефект: полегшує біль, зменшує запалення та прискорює одужання9,11
Полегшення хронічного болю на цілий день****
Вольтарен Форте
  • Використовується при болю у суглобах та м'язах, остеоартрозі коліна та пальців рук легкого ступеню
  • Ефективно полегшує біль при нанесенні 2 рази на день10,12
**** Препарат забезпечує полегшення болю до 12 годин після нанесення (інструкція Вольтарен Форте)
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем та обов'язково знайомитися з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу Вольтарен Форте, емульгель для зовнішнього застосування 2,32%. РП: UA/1811/01/02 від 22.02.2019. Вольтарен® Емульгель, емульгель для зовнішнього застосування 1%. РП: №UA/1811/01/01 від 21.11.2019. ТОВ «ГлаксоСміКлайн Хелскер Юкрейн Т.О.В.», 02152, м. Київ пр-т П. Тичини, 1-В, тел.:(044) 585-51-85. Торгові марки належать або використовуються за ліцензією групою компаній GSK. Інф. матеріали CHUKR/CHVOLT/0029/18. Дата виробництва матеріалу: 03.2019.
1. Згідно з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу.
2. Мається на увазі, що Місцеве лікування болю та запалення суглобів, м’язів, зв’язок та сухожиль ревматичного або травматичного походження. Згідно з інструкцією Вольтарен Емульгель зменшує біль уже через 1 годину після початкового використання.
3. Мається на увазі, що, згідно з інструкцією, Вольтарен Емульгель відпускається без рецепта.
4. Мається на увазі, що, згідно з інструкцією, місцеве лікування болю і запалення суглобів, м'язів, зв'язок і сухожиль ревматичного або травматичного походження.
5. Мається на увазі, що 1 г емульгелю містить диклофенаку діетиламіну 11,6 мг, що відповідає 10 мг диклофенаку натрію, відповідно до інструкції.
6. Мається на увазі, що диклофенак накопичується у шкірі, яка слугує резервуаром, звідки відбувається поступове вивільнення речовини у прилеглі тканини. Звідти диклофенак переважно надходить в більш глибокі запалені тканини, такі як суглоби. Там він продовжує діяти до 20 разів швидше, ніж в плазмі крові.
7. Мається на увазі спосіб застосування і дози, відповідно до інструкції.
8. Мається на увазі протипоказання, згідно з інструкцією.
9. GCPM/CHVOLT/0021/18a
10. GCPM/CHVOLT/0001/16(2)
11. Predel 2013 (Предел 2013)
12. Predel at al, 2012 (Предел ат ал 2012))

Дополнительная защита для онлайн-платежей

Технология Mastercard SecureCode — это система дополнительной безопасности оплаты онлайн-покупок, реализуемая с помощью использования одноразовых кодов. Секретный код, который приходит владельцу карты на мобильный телефон по СМС, действителен только для одной покупки.

Так как код является уникальным и одноразовым, у вас нет необходимости запоминать числовые комбинации или хранить пароль в письменном виде.

Платеж будет одобрен только после успешного ввода кода.

Сегодня более 350 000 онлайн-магазинов по всему миру поддерживают технологию Mastercard SecureCode. Чтобы убедиться в том, что выбранный вами магазин в их числе, ищите на сайте продавца логотип SecureCode и вводите секретный код при покупке.

Повышенная безопасность ваших онлайн-покупок.

Visa разработала программу, которая помогает удостовериться, что платежи осуществляются подлинным владельцем карты Visa, и сделать покупки в Интернете более безопасными.

Visa помогает защищать вашу карту от несанкционированного использования при совершении покупок в Интернете.

Независимо от того, используете ли вы настольное, мобильное или другое цифровое устройство, вам может понадобиться пройти дополнительную проверку – подтвердить транзакцию вводом одноразового кода. Эта процедура помогает эмитенту вашей карты убедиться, что операцию по карте делаете именно вы, и лучше защищает вас от мошенничества.

Благодаря этой программе у вас появляется дополнительный уровень защиты, который помогает предотвратить несанкционированное использование вашей карты Visa при совершении покупок через Интернет.

Промокод скопирован!
Загрузка