І ваш ніс дихає вільно!
  • Знімає закладеність носа вже через 2 хвилини
  • Ефект зберігається до 12 годин
  • Зволожуюча формула
Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем та обов’язково ознайомитись з інструкцією для медичного застосування лікарських засобів.
Отривін з ментолом та евкаліптом, спрей назальний дозований. Р.П. МОЗ України № UA/5416/01/01, Наказ № 273 від 28.03.2016; Отривін спрей назальний, дозований 0,1%. Р.П. МОЗ України № UA/5206/02/01, Наказ № 406 від 04.05.2016; Отривін Екстра, спрей назальний дозований. Р.П. МОЗ України № UA/13560/01/01, Наказ № 978 від 26.04.2019;
Отривін краплі назальні 0,1%. Р.П. МОЗ України № UA/5206/01/02, Наказ № 195 від 16.03.2016; Отривін краплі назальні 0,1%. Р.П. МОЗ України № UA/5206/01/01, Наказ № 195 від 16.03.2016.
Торгові марки належать або використовуються за ліцензією групою компаній GSK. Повідомити про небажане явище чи скаргу на якість продукту ви можете в ТОВ "ГлаксоСмітКлайн Хелскер Юкрейн Т.О.В." за тел. (044) 585-51-85 або на e-mail: oax70065@gsk.com. Iнф. матеріал CHUKR/CHOTRI/0020/19. Дата виготовлення: жовтень 2019 р.
Продукти для дорослих
Отривін спрей назальний дозований 0,1%

Потужний препарат тривалої дії для симптоматичного лікування закладеності носа. Він м’яко й делікатно діє на слизову оболонку, зменшує сухість та подразнення носових ходів.

Зменшує закладеність із перших хвилин після застосування. Дія спрею триває до 12 годин: носові ходи залишаються чистими, закладеність зникає. Завдяки зволожувальній формулі спрей запобігає сухості та подразненню слизової оболонки носа. Показання для застосування: симптоматичне лікування закладеності носа при застуді, алергічний риніт та синусит.

Ви знову дихаєте вільно!

Рекомендований до застосування дорослим і дітям від 12 років.

Отривін з ментолом та евкаліптом,
спрей назальний дозований 0,1%

Потужний препарат тривалої дії з ментолом та евкаліптом для симптоматичного лікування закладеності носа.

Завдяки своєму складу Отривін з ментолом та евкаліптом зменшує набряк слизової оболонки у порожнині носа, дія спрею триває до 12 годин. При цьому препарат не знижує мукоциліарну функцію слизової оболонки, а ментол та евкаліпт надовго забезпечують відчуття свіжості та прохолоди. Показання для застосування: симптоматичне лікування закладеності носа при застуді, алергічний риніт та синусит.

Рекомендований до застосування дорослим і дітям від 12 років.

Отривін краплі назальні 0,1%

Ефективний препарат швидкої дії для симптоматичного лікування закладеності носа та інших симптомів нежитю.

Назальні краплі для дорослих і дітей віком від 6 років допомагають усунути закладеність носа та набряк слизової оболонки під час застуди, при алергічному риніті та синуситі. Зволожувальна формула крапель запобігає сухості та подразненню слизової оболонки у порожнині носа, дія препарату триває до 12 годин.

Рекомендовані до застосування дорослим і дітям від 12 років.

Отривін Екстра, спрей назальний дозований

Ефективний препарат швидкої дії для симптоматичного лікування нежитю та ринореї.

Зменшує закладеність із перших хвилин після застосування. Дія спрею триває до 8 годин: носові ходи залишаються чистими, закладеність зникає.

Отривін містить 2 діючі речовини – ксилометазоліну гілрохлорид та іпратропію бромід. По-перше, ксилометазолін звільняє ніс, зменшуючи набряк слизової оболонки. По-друге, він сприяє відтоку із пазух, тобто слиз виходить назовні, полегшуючи болючий тиск в пазухах. По-третє, іпратропію бромід діє безпосередньо на клітини, що виробляють надмірний слиз, і зупиняє течію з носа. І нарешті, він домомагає зменшити чхання, блокуючи чхальний рефлекс.

Ви знову дихаєте вільно!

Рекомендований до застосування дорослим від 18 років.

Отривін Натуральний з евкаліптом, спрей назальний 20 мл №1

Назальний спрей без консервантів, що містить природний гіпертонічний розчин морської води, поєднаний з ефірним маслом евкаліпту та екстрактом дикої м’яти. Нерозведений розчин зберігає свою насиченість усіма важливими мінералами та мікроелементами, що містяться у морській воді, такими як кальцій, магній, залізо та цинк.

Створює різницю тисків між розчином та слизовою оболонкою (осмотичний ефект), сприяючи зменшенню набряку носових ходів. Продукт також пом’якшує та розріджує надлишковий слиз та допомагає видаляти бактерії і віруси з носа.

Рекомендовані до застосування дорослим і дітям від 6 років.

Отривін Бебі
Аспіратор назальний Отривін Бебі

Ефективний та гігієнічний пристрій для м’якого і більш повного видалення секрету з носа дитини спеціально розроблений для малюків до двох років, які не вміють сякатися. Коли носик немовляти заклало при застуди і він потребує допомоги, аспіратор назальний Отривін Бебі допоможе малюку дихати вільно. Користування аспіратором зменшує ризик подальших ускладнень, таких як запалення середнього вуха або синусит.

Видалення слизу можна проводити після його розм’якшення при промиванні сольовим розчином!

Краплі від нежитю Отривін Бебі
для зрошення порожнини носу

До складу препарату входить стерильний ізотонічний сольовий розчин, рівень рН якого близький до природної секреторної рідини слизової оболонки носа. За умов підвищеної сухості або забруднення повітря, коли носик немовляти заклало від нежитю чи алергії, Отривін Бебі краплі стануть найкращим помічником. Ефективний засіб швидко і м’яко очистить порожнину носика, зволожуючи слизову оболонку та полегшуючи видалення слизу. Також засіб рекомендований до застосування при гострих і хронічних застудних захворюваннях носа та при алергічному риніті.

Розчин не містить консервантів і тому ідеально підходить для новонароджених і малюків віком до 2 років після консультації з лікарем.

Насадки змінні для аспіратора
Отривін Бебі

Змінні насадки для аспіратора Отривін Бебі роблять процедуру аспірації для дитини і матері безпечною. Використання одноразових насадок захистить немовля і батьків від інфекцій та позбавить необхідності стерилізувати пристрій. Окрім того, структура насадки виключає ризик раптового потрапляння слизу назад у порожнину носика.

Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем та обов’язково ознайомитись з інструкцією для медичного застосування лікарських засобів.
Отривін з ментолом та евкаліптом, спрей назальний дозований. Р.П. МОЗ України № UA/5416/01/01, Наказ № 273 від 28.03.2016; Отривін спрей назальний, дозований 0,1%. Р.П. МОЗ України № UA/5206/02/01, Наказ № 406 від 04.05.2016; Отривін Екстра, спрей назальний дозований. Р.П. МОЗ України № UA/13560/01/01, Наказ № 978 від 26.04.2019; Отривін краплі назальні 0,1%. Р.П. МОЗ України № UA/5206/01/02, Наказ № 195 від 16.03.2016; Отривін краплі назальні 0,1%. Р.П. МОЗ України № UA/5206/01/01, Наказ № 195 від 16.03.2016.
Торгові марки належать або використовуються за ліцензією групою компаній GSK. Повідомити про небажане явище чи скаргу на якість продукту ви можете в ТОВ "ГлаксоСмітКлайн Хелскер Юкрейн Т.О.В." за тел. (044) 585-51-85 або на e-mail: oax70065@gsk.com. Iнф. матеріал CHUKR/CHOTRI/0020/19. Дата виготовлення: жовтень 2019 р.

Дополнительная защита для онлайн-платежей

Технология Mastercard SecureCode — это система дополнительной безопасности оплаты онлайн-покупок, реализуемая с помощью использования одноразовых кодов. Секретный код, который приходит владельцу карты на мобильный телефон по СМС, действителен только для одной покупки.

Так как код является уникальным и одноразовым, у вас нет необходимости запоминать числовые комбинации или хранить пароль в письменном виде.

Платеж будет одобрен только после успешного ввода кода.

Сегодня более 350 000 онлайн-магазинов по всему миру поддерживают технологию Mastercard SecureCode. Чтобы убедиться в том, что выбранный вами магазин в их числе, ищите на сайте продавца логотип SecureCode и вводите секретный код при покупке.

Повышенная безопасность ваших онлайн-покупок.

Visa разработала программу, которая помогает удостовериться, что платежи осуществляются подлинным владельцем карты Visa, и сделать покупки в Интернете более безопасными.

Visa помогает защищать вашу карту от несанкционированного использования при совершении покупок в Интернете.

Независимо от того, используете ли вы настольное, мобильное или другое цифровое устройство, вам может понадобиться пройти дополнительную проверку – подтвердить транзакцию вводом одноразового кода. Эта процедура помогает эмитенту вашей карты убедиться, что операцию по карте делаете именно вы, и лучше защищает вас от мошенничества.

Благодаря этой программе у вас появляется дополнительный уровень защиты, который помогает предотвратить несанкционированное использование вашей карты Visa при совершении покупок через Интернет.

Промокод скопирован!
Загрузка