ОРВІ АКТИВ
Подвійна дія проти грипу
та застуди Натуральний захист* від
вірусів та бактерій
Реклама виробу медичного призначення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією.
* під словом «натуральний» слід розуміти, що засіб ОРВІ АКТИВ має натуральні компоненти у своєму складі. Безпечне використання засобу ОРВІ АКТИВ можливе згідно до інструкції з застосування. UKR236615-2
UKR236615-2

ОРВІ АКТИВ - спрей з натуральними компонентами комплексної дії та запатентованою формулою,3 який приходить на захист від застуди там, де вона починає атакувати організм - на слизовій оболонці носа. Засіб сприяє захисту проти грипу і застуди та зменшенню проявів і тривалості симптомів, може застосовуватися для дітей віком від 1 року та вагітних після консультації лікаря.

Щоб швидше одужати, ОРВІ АКТИВ у складі комплексної терапії допоможе боротися з причиною застуди і укріпити місцевий імунітет у вхідних «воротах інфекції» - носовій порожнині.

Щоб не захворіти, разом з загальновідомими засобами профілактики4 застосовуйте ОРВІ АКТИВ, який сприяє вимиванню вірусів та бактерій і створює захисний бар’єр з противірусною дією в носоглотці.

UKR236615-2
Завдяки активним компонентам природного походження ОРВІ АКТИВ чинить непряму місцеву противірусну, імуномоделюючу та імуностимулюючу дію, без системного впливу на організм:
Натуральний Йота-каррагінан
витяжка з червоних морських водоростей
  • утворює захисний бар'єр з противірусною дією на слизовій оболонці носа
  • сприяє зменшенню набряку
  • чинить противірусну дію
  • сприяє швидшому усуненню симптомів захворювання
Натуральний Бета-глюкан
зазвичай екстрагується із полісахаридів, що містяться у пивних дріжджах, грибах, морських водоростях та злаках (овес, ячмінь)
  • активує місцевий імунітет, сприяє захисту організму від вірусів і бактерій
UKR236615-2
Завдяки цим активним натуральним компонентам та сольовому розчину, який також входить до його складу, ОРВІ АКТИВ сприяє комплексному захисту проти грипу і застуди та зменшенню проявів і тривалості симптомів5
  • сприяє видаленню вірусів і бактерій зі слизової оболонки носа
  • допомагає створити тонкий захисний зволожуючий шар на слизовій оболонці носа, який служить бар'єром для проникнення та розмноження вірусів і бактерій
  • підтримує природний захист проти збудників респіраторних інфекцій, чинить місцеву імуномодулюючу дію
UKR236615-2
Дозування для дітей6 віком від 3-х років та дорослих :
Щоб швидше одужати
При перших ознаках застуди або в разі гострої інфекції, спрей, у разі потреби, рекомендовано застосовувати7 до 5 впорскувань у кожну ніздрю.
Щоб не захворіти
Для щоденного застосування та профілактики застуди або інших вірусних інфекцій дихальних шляхів8 спрей рекомендовано використовувати тричі на день по 1 впорскуванню у кожну ніздрю.
Реклама виробу медичного призначення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією.
1. У складі комплексних лікувально-профілактичних заходів. Інструкція із застосування виробу медичного призначення ОРВІ АКТИВ від 28.11.2018.
2. 0РВІ Актив випускається у вигляді спрею.
З. патент на винахід 9118192 від 10.12.2018
4. часте миття рук з милом та регулярне провітрювання приміщень, використання захисної маски в громадських місцях, уникнення контактів з хворими, використання індивідуального посуду.
5. Згідно з даними in-vivo досліджень для йота-каррагінану.
6. Можна застосувати вагітним і дітям віком від 1 року після консультації лікаря
7. в складі комплексної терапії, призначеної лікарем.
8. в складі комплексних засобів профілактики
* під словом «натуральний» слід розуміти, що засіб ОРВІ АКТИВ має натуральні компоненти у своєму складі. Безпечне використання засобу ОРВІ АКТИВ можливе згідно до інструкції з застосування.
UKR236615-2

Дополнительная защита для онлайн-платежей

Технология Mastercard SecureCode — это система дополнительной безопасности оплаты онлайн-покупок, реализуемая с помощью использования одноразовых кодов. Секретный код, который приходит владельцу карты на мобильный телефон по СМС, действителен только для одной покупки.

Так как код является уникальным и одноразовым, у вас нет необходимости запоминать числовые комбинации или хранить пароль в письменном виде.

Платеж будет одобрен только после успешного ввода кода.

Сегодня более 350 000 онлайн-магазинов по всему миру поддерживают технологию Mastercard SecureCode. Чтобы убедиться в том, что выбранный вами магазин в их числе, ищите на сайте продавца логотип SecureCode и вводите секретный код при покупке.

Повышенная безопасность ваших онлайн-покупок.

Visa разработала программу, которая помогает удостовериться, что платежи осуществляются подлинным владельцем карты Visa, и сделать покупки в Интернете более безопасными.

Visa помогает защищать вашу карту от несанкционированного использования при совершении покупок в Интернете.

Независимо от того, используете ли вы настольное, мобильное или другое цифровое устройство, вам может понадобиться пройти дополнительную проверку – подтвердить транзакцию вводом одноразового кода. Эта процедура помогает эмитенту вашей карты убедиться, что операцию по карте делаете именно вы, и лучше защищает вас от мошенничества.

Благодаря этой программе у вас появляется дополнительный уровень защиты, который помогает предотвратить несанкционированное использование вашей карты Visa при совершении покупок через Интернет.

Промокод скопирован!
Загрузка