Детралекс® -
венотонік з міжнародним визнанням* для лікування варикозної хвороби та геморою!
ПРИДБАТИ ЗАРАЗ
* Препарат Детралекс® (MPFF 500 mg) рекомендований Американським венозним форумом (1В) від 2009 року, Європейським венозним форумом, Міжнародним союзом ангіологів та Міжнародним союзом флебологів від 2014 року для лікування хронічних захворювань вен, клінічних класів С0s та С6s (1В).
Оригінальний склад і технологія виробництва
Детралекс® – це препарат природного походження для лікування варикозної хвороби та геморою.
У його склад входить комплекс із 5 компонентів.

Основою Детралексу є діюча речовина – діосмін, який міститься у спеціально відібраних сортах апельсинів. До складу препарату Детралекс® також входить гесперидин та ще три компоненти, кожен з яких підсилює дію один одного, забезпечуючи більш виражений лікувальний ефект.(1)
Технологія виробництва Детралексу також має низку особливостей.
По-перше, це ретельне очищення натуральної сировини від домішок для отримання найчистішої субстанції для подальшого виробництва.
По-друге, це оригінальний процес мікронізації (або мікроподрібнення) сировини, який дозволяє отримати найменший розмір часток для кращого і більш швидкого всмоктування.

У процесі мікронізації частинки речовини під дією потоків повітря, які рухаються на надзвуковій швидкості, зменшуються у 20 разів. Їхній розмір стає менше ніж 2 мкм.
По-третє, уся послідовність виробництва Детралекс® відбувається на власних заводах компанії Серв'є у Франції, що дозволяє контролювати кожний з етапів виробництва і забезпечує незмінно високу якість готового продукту.
Ефективність у лікуванні варикозної хвороби
Детралекс® – це венотонік, який діє комплексно у боротьбі з варикозним захворюванням вен нижніх кінцівок і забезпечує полегшення таких симптомів, як набряки, біль і важкість у ногах, нічні судоми.

Дія Детралексу науково доведена і втілює у собі високі стандарти якості фармацевтичних препаратів, що доступні для споживачів.
Детралекс® у 4 рази зменшує набряклість ніг порівняно з простим діосміном (2)
Детралекс® у 3 рази зменшує біль у ногах (3)
Детралекс® у 2 рази зменшує важкість у ногах (3)
На кожній стадії розвитку захворювання – від відчуття дискомфорту у ногах до серйозних венозних порушень – дія препарату Детралекс® була доведена у багатьох наукових дослідженнях.* (3, 4)
Застосування препарату ДЕТРАЛЕКС® у лікуванні хронічної венолімфатичної недостатності*
1 таблетка містить:

500 мг мікронізованої очищеної флавоноїдної фракції

Рекомендована доза препарату:
2 таблетки на добу

1 таблетка – вдень та 1 таблетка – ввечері під час їжі.
Після тижня застосування можна приймати 2 таблетки на добу одноразово під час їжі.
ПРИДБАТИ ЗАРАЗ
1 таблетка містить:

1000 мг мікронізованої очищеної флавоноїдної фракції

Рекомендована доза препарату:
1 таблетка на добу

Вранці під час їжі.
ПРИДБАТИ ЗАРАЗ
*Показання, протипоказання, спосіб застосування та дози, особливості застосування, побічні реакції, детальну інформацію та ін. дивись в інструкції для медичного застосування препарату Детралекс® 500 мг. Затверджено наказом МОЗ від 11.01.2016 №6 Р/п №UA/4329/01/01 та інструкції для медичного застосування препарату Детралекс® 1000 мг. Затверджено наказом МОЗ від 11.05.2018 № 907 Р/п №UA/4329/01/02. Тривалість лікування призначає лікар залежно від показань і перебігу захворювання.
Ефективність при лікуванні геморою
Детралекс® ефективний не тільки у лікуванні варикозу, а й у лікуванні геморою – як у період загострення, так і в якості підтримуючої терапії у період ремісії.

Згідно з даними численних досліджень, Детралекс® допомагає поліпшити мікроциркуляцію крові, знімає запалення, тим самим не тільки зменшує біль і зупиняє кровотечу, але і попереджає виникнення загострень і подальший розвиток захворювання.

Наведемо кілька фактів:
Детралекс® вже на другий день застосування зменшує відчуття дискомфорту у період загострення геморою (4)
Детралекс® зменшує біль у 8 з 10 пацієнтів (5)
Детралекс® зменшує кровотечу у 9 з 10 пацієнтів (5)
Детралекс® при тривалому застосуванні протягом 2 місяців у 6 разів зменшує кількість рецидивів (випадки загострення геморою) та їхню тривалість (днів) (6)
Застосування препарату ДЕТРАЛЕКС® у лікуванні гострого геморою та під час підтримуючої терапії *
1 таблетка містить:

1000 мг мікронізованої очищеної флавоноїдної фракції

Рекомендована доза препарату:
ПРИ ГОСТРОМУ ГЕМОРОЇ
3 таблетки на добу протягом 4 днів, потім по
2 таблетки на добу протягом наступних 3 днів.

Приймати під час їжі.
ПРИ ПІДТРИМУЮЧІЙ ТЕРАПІЇ
1 таблетка на добу вранці під час їжі.
*Показання, протипоказання, спосіб застосування та дози, особливості застосування, побічні реакції, детальну інформацію та ін. дивись в інструкції для медичного застосування препарату Детралекс® 500 мг. Затверджено наказом МОЗ від 11.01.2016 №6 Р/п №UA/4329/01/01 та інструкції для медичного застосування препарату Детралекс® 1000 мг. Затверджено наказом МОЗ від 11.05.2018 № 907 Р/п №UA/4329/01/02. Тривалість лікування призначає лікар залежно від показань і перебігу захворювання.
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією всередині упаковки.
Реєстраційне посвідчення на лікарський засіб Детралекс® 1000мг №UA/4329/01/02 від 11.05.2018 №907 діє на території України до 11.01.21 року. Дозування 1000 мг було зареєстровано для підвищення прихильності до лікування. Порівняна ефективність та переносимість дозування 1 таб 1000 мг та 2 таб 500 мг була затверджено в процесі реєстрації. Інструкція до застосування Детралекс® 1000 мг та Детралекс® 500 мг (http://www.drlz.com.ua/).
ІМПОРТЕР: Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ «Серв’є Україна», 04070, Київ, вул. Набережно- Хрещатицька, 41. Тел.: (044) 490-34-41, факс: (044) 494-14-96. www.detralex.ua; www.servier.ua

Висновки зроблені на підставі досліджень:

1. Paysant J., Sansilvestri-Morel P., Bouskela E. et al. Дія різних флавоноїдів, присутніх у мікронізованій очищеній флавоноїдній фракції (Daflon 500 mg) (Детралекс®). Міжнародна Ангіологія. – 2008; 27: 81–85.
2. Allaert F.A. Мета-аналіз впливу системних веноактивних лікарських засобів на малеолярний венозний набряк // Іnt Angіol. – 2012. – 31 (4). – Р. 310–315.
3. Lishov D. et al. Флеболімфологія, 2016; 23 (1): 44–53, Tsoukanov Y.T. et al. Флеболімфологія, 2015; 22 (1) 18–24.
4. Висновок зроблено на основі дослідження: М. Сospite, Лікування гострого геморою з Детралекс® 500мг, Ангіологія додаток 46, частина 2, 1994.
5. Zhu-Ming Jiang and Jin-Duo Cao. Вплив мікронізованої очищеної флавоноїдної фракції на лікування гострих гемороїдальних епізодів. Поточні медичні дослідження і думка. – Видання 22, № 8, 2008, 1141–1147.
6. Cospite M., Cospite V. Лікування геморою з Daflon 500 мг // Флебологія – 1992. – № 7 (додаток 2). – С. 53–56.
7. Garner R.C., Garner J.V., Gregory S., Whattam M., Calam A., Leong D. Порівняння абсорбції мікронізованого (Daflon 500 мг) і немікронізованих таблеток 14С-діосміну. J PharmSci. 2002; 91: 32–40.
8. Barbe R., Amiel M. Фармакодинаміка і терапевтичний ефект мікронізованого Daflon (Детралекс®) 500 мг

Дополнительная защита для онлайн-платежей

Технология Mastercard SecureCode — это система дополнительной безопасности оплаты онлайн-покупок, реализуемая с помощью использования одноразовых кодов. Секретный код, который приходит владельцу карты на мобильный телефон по СМС, действителен только для одной покупки.

Так как код является уникальным и одноразовым, у вас нет необходимости запоминать числовые комбинации или хранить пароль в письменном виде.

Платеж будет одобрен только после успешного ввода кода.

Сегодня более 350 000 онлайн-магазинов по всему миру поддерживают технологию Mastercard SecureCode. Чтобы убедиться в том, что выбранный вами магазин в их числе, ищите на сайте продавца логотип SecureCode и вводите секретный код при покупке.

Повышенная безопасность ваших онлайн-покупок.

Visa разработала программу, которая помогает удостовериться, что платежи осуществляются подлинным владельцем карты Visa, и сделать покупки в Интернете более безопасными.

Visa помогает защищать вашу карту от несанкционированного использования при совершении покупок в Интернете.

Независимо от того, используете ли вы настольное, мобильное или другое цифровое устройство, вам может понадобиться пройти дополнительную проверку – подтвердить транзакцию вводом одноразового кода. Эта процедура помогает эмитенту вашей карты убедиться, что операцию по карте делаете именно вы, и лучше защищает вас от мошенничества.

Благодаря этой программе у вас появляется дополнительный уровень защиты, который помогает предотвратить несанкционированное использование вашей карты Visa при совершении покупок через Интернет.

Промокод скопирован!
Загрузка